BUD-LUX

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA ZE SZCZECINA

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną z kapitałem sporego doświadczenia. Fundamentem naszej oferty jest najwyższa jakość usług, dzięki której zdobyliśmy zaufanie Klientów oraz silną pozycję na lokalnym rynku usług remontowo-budowlanych.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE
W SZCZECINIE I OKOLICACH

Szczecin to miasto, które systematycznie się rozwija, a Inwestorzy oraz właściciele nieruchomości i budynków komercyjnych cenią wysoką jakość usług remontowo-budowlanych w rozsądnych cenach.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom spełniamy je z nawiązką, uzupełniając naszą ofertę o fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

RZETLENA EKIPA REMONTOWO-BUDOWLANA

Jesteśmy zespołem odpowiedzialnych i rzetelnych fachowców, którzy specjalizują się w konkretnych obszarach prac remontowo-budowlanych.

Podejmujemy się realizacji dużych i wielkich zleceń pod jednym warunkiem – kiedy jesteśmy absolutnie pewni, że zrealizujemy je perfekcyjnie.

DLACZEGO WŁAŚNIE BUD-LUX?

Na przestrzeni ostatnich 10 lat zrealizowaliśmy wiele projektów remontowo-budowlanych dla dużych i małych firm, deweloperów, klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych.

Doświadczenie to nasza wizytówka, dlatego z dumą prezentujemy

WYBRANE REALIZACJE:

JAK PRACUJEMY?

Oferujemy usługi na poziomie, którego sami oczekujemy jako Klienci,
właśnie dlatego pracujemy:

Szybko i dokładnie

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o sprawdzone know-how, dzięki czemu realizujemy projekty szybko i dokładnie z zachowaniem najwyższych standardów.

Rzetelnie i terminowo

Zawsze dotrzymujemy deklarowanych terminów oraz dokładamy wszelkich starań, aby każdy szczegół został dopracowany perfekcyjnie.

W rozsądnej cenie

Oferujemy korzystną relację jakości usług do oferowanej ceny, a dzięki wzorowym relacjom z hurtowniami i dostawcami zapewniamy rabaty na artykuły budowlane.

DORADZTWO W CENIE

W ramach naszych kompleksowych usług zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomagając Klientom podejmować optymalne decyzje w ramach konkretnego budżetu.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Elewacje

Szpachlowanie

Malowanie

Układanie płytek

Wykańczanie wnętrz

Szybki kontakt

Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją najwyższej jakości